Продукція > TDK > ATB2012E-75011M-T01
ATB2012E-75011M-T01
ATB2012E-75011M-T01 TDK
rf_balun_atb2012_en.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning RECOMMENDED ALT 810-ATB2012-75011M
на замовлення 580 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BALUN 400MHZ-1.8GHZ 75/75 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 400MHz ~ 1.8GHz, Impedance - Unbalanced/Balanced: 75 / 75Ohm, Insertion Loss (Max): 2.0dB.
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 400MHz ~ 1.8GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 75 / 75Ohm