Продукція > TDK > ATB2012V-75011-T01
ATB2012V-75011-T01
ATB2012V-75011-T01 TDK
3185102.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - ATB2012V-75011-T01 - Chip-Balun, AEC-Q200, 75R, 75R, 1.2 dB, 0805, 50 MHz, 1 GHz
tariffCode: 85043180
Bauform - Balun: 0805
Frequenz, min.: 50MHz
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 1GHz
Impedanz - unsymmetrisch/symmetrisch: 75R, 75R
hazardous: false
Einfügungsverlust: 1.2dB
Phasendifferenz: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: ATB Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - ATB2012V-75011-T01 - Chip-Balun, AEC-Q200, 75R, 75R, 1.2 dB, 0805, 50 MHz, 1 GHz, tariffCode: 85043180, Bauform - Balun: 0805, Frequenz, min.: 50MHz, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Frequenz, max.: 1GHz, Impedanz - unsymmetrisch/symmetrisch: 75R, 75R, hazardous: false, Einfügungsverlust: 1.2dB, Phasendifferenz: -, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: ATB Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 50MHz ~ 1GHz
Impedance - Unbalanced/Balanced: 75 / 75Ohm
Insertion Loss (Max): 1.2dB
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
ATB2012V-75011-T01 ATB2012V-75011-T01 Виробник : TDK rf_balun_atb2012v_en.pdf Signal Conditioning 2012 20V 0.7ohm 100mA 1:1
на замовлення 701 шт:
Мінімальне замовлення: 12
ATB2012V-75011-T01 ATB2012V-75011-T01 Виробник : TDK 3185102.pdf Description: TDK - ATB2012V-75011-T01 - Chip-Balun, AEC-Q200, 75R, 75R, 1.2 dB, 0805, 50 MHz, 1 GHz
tariffCode: 85043180
Bauform - Balun: 0805
Frequenz, min.: 50MHz
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Frequenz, max.: 1GHz
hazardous: false
Einfügungsverlust: 1.2dB
Phasendifferenz: -
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: ATB Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 26
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 50MHz ~ 1GHz