ATF1502AS-7AX44
ATF1502AS-7AX44 Microchip Technology
Atmel-0995-CPLD-ATF1502AS(L)-Datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC CPLD 32MC 7.5NS 44TQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 44-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Programmable Type: In System Programmable (min 10K program/erase cycles)
Number of Macrocells: 32
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Delay Time tpd(1) Max: 7.5 ns
Supplier Device Package: 44-TQFP (10x10)
Voltage Supply - Internal: 4.75V ~ 5.25V
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIP - ATF1502AS-7AX44 - CPLD, EEPROM, 32 Macrocells, 32 I/O(s), TQFP, 44 Pin(s), 7, tariffCode: 85423990, CPLD-Typ: EEPROM, Anzahl der Makrozellen: 32Macrocells, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Prozesstechnologie: -, Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 32I/O(s), isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: TQFP, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: 3A991.a.2, Betriebstemperatur, min.: 0°C, euEccn: NLR, Geschwindigkeitsklasse: 7, Anzahl der Pins: 44Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 370 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ATF1502AS-7AX44 ATF1502AS-7AX44 Виробник : MICROCHIP atmel-0995-cpld-atf1502as(l)-datasheet.pdf Description: MICROCHIP - ATF1502AS-7AX44 - CPLD, EEPROM, 32 Macrocells, 32 I/O(s), TQFP, 44 Pin(s), 7
tariffCode: 85423990
CPLD-Typ: EEPROM
Anzahl der Makrozellen: 32Macrocells
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Prozesstechnologie: -
Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 32I/O(s)
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: TQFP
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: 3A991.a.2
Betriebstemperatur, min.: 0°C
euEccn: NLR
Geschwindigkeitsklasse: 7
Anzahl der Pins: 44Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 131 шт:
Мінімальне замовлення: 4
ATF1502AS-7AX44 ATF1502AS-7AX44 Виробник : Microchip Technology 2as-atf1502asl-5v-32-macrocell-cpld-data-sheet-20006619a.pdf CPLD ATF1500Family 750Gates 32Macro Cells 125MHz 5V 44-Pin TQFP Tray
на замовлення 316 шт:
Мінімальне замовлення: 49
на замовлення 316 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 480 шт:
Мінімальне замовлення: 30
товару немає в наявності
Description: IC: CPLD; SMD; TQFP44; Number of macrocells: 32; I/O: 36; 4.5÷5.5VDC
Type of integrated circuit: CPLD
Mounting: SMD
Case: TQFP44
Number of macrocells: 32
Number of inputs/outputs: 36
Supply voltage: 4.5...5.5V DC
Frequency: 166MHz