ATF1502AS-10JU44
ATF1502AS-10JU44 Microchip Technology
Atmel-0995-CPLD-ATF1502AS(L)-Datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC CPLD 32MC 10NS 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Programmable Type: In System Programmable (min 10K program/erase cycles)
Number of Macrocells: 32
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Delay Time tpd(1) Max: 10 ns
Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6)
Voltage Supply - Internal: 4.5V ~ 5.5V
Part Status: Active
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 743 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIP - ATF1502AS-10JU44 - CPLD, EEPROM, 32 Macrocells, 32 I/O(s), LCC, 44 Pin(s), 10, tariffCode: 85423990, CPLD-Typ: EEPROM, Anzahl der Makrozellen: 32Macrocells, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Prozesstechnologie: -, Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 32I/O(s), isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: LCC, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Geschwindigkeitsklasse: 10, Anzahl der Pins: 44Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 471 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ATF1502AS-10JU44 ATF1502AS-10JU44 Виробник : MICROCHIP atmel-0995-cpld-atf1502as(l)-datasheet.pdf Description: MICROCHIP - ATF1502AS-10JU44 - CPLD, EEPROM, 32 Macrocells, 32 I/O(s), LCC, 44 Pin(s), 10
tariffCode: 85423990
CPLD-Typ: EEPROM
Anzahl der Makrozellen: 32Macrocells
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Prozesstechnologie: -
Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 32I/O(s)
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: LCC
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Geschwindigkeitsklasse: 10
Anzahl der Pins: 44Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 324 шт:
Мінімальне замовлення: 4
ATF1502AS-10JU44 ATF1502AS-10JU44 Виробник : Microchip Technology 2as-atf1502asl-5v-32-macrocell-cpld-data-sheet-20006619a.pdf CPLD ATF1500Family 750Gates 32Macro Cells 100MHz 5V 44-Pin PLCC Tube
на замовлення 270 шт:
Мінімальне замовлення: 38
на замовлення 4 шт:
на замовлення 21 шт:
ATF1502AS10JU44 Виробник : ATMEL
на замовлення 118 шт:
товару немає в наявності