ATF1504AS-10AU100 MICROCHIP
Виробник: MICROCHIP
Description: MICROCHIP - ATF1504AS-10AU100 - CPLD, EEPROM, 64 Macrocells, 64 I/O(s), TQFP, 100 Pin(s)
tariffCode: 85423990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 64I/O(s)
Anzahl der Pins: 100Pin(s)
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebstemperatur, max.: 85°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: -888
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC CPLD 64MC 10NS 100TQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 100-TQFP, Mounting Type: Surface Mount, Programmable Type: In System Programmable (min 10K program/erase cycles), Number of Macrocells: 64, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Delay Time tpd(1) Max: 10 ns, Supplier Device Package: 100-TQFP (14x14), Voltage Supply - Internal: 4.5V ~ 5.5V, Number of I/O: 64, DigiKey Programmable: Not Verified.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ATF1504AS-10AU100 | Виробник : Microchip Technology |
на замовлення 460 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
CPLD - Complex Programmable Logic Devices CPLD 64 MACROCELL w/ISP STD PWR 5V |
на замовлення 839 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
CPLD ATF1500 Family 1.5K Gates 64 Macro Cells 100MHz 5V 100-Pin TQFP Tray |
Category: Programmable circuitsDescription: IC: CPLD; SMD; TQFP100; Number of macrocells: 64; I/O: 68; 125MHz Type of integrated circuit: CPLD Mounting: SMD Case: TQFP100 Number of macrocells: 64 Number of inputs/outputs: 68 Supply voltage: 4.5...5.5V DC Frequency: 125MHz Delay time: 10ns Kind of package: in-tray |
| ATF1504AS10AU100 |