ATF1504AS-10JU84 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
CPLD ATF1500Family 1.5KGates 64Macro Cells 100MHz 5V 84-Pin PLCC Tube
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIP - ATF1504AS-10JU84 - CPLD, EEPROM, 64 Macrocells, 64 I/O(s), PLCC, 84 Pin(s), tariffCode: 85423990, CPLD-Typ: EEPROM, Anzahl der Makrozellen: 64Macrocells, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Prozesstechnologie: -, Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 64I/O(s), IC-Gehäuse / Bauform: PLCC, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: 3A991.a.2, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Geschwindigkeitsklasse: -, Anzahl der Pins: 84Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: IC CPLD 64MC 10NS 84PLCCPackaging: Tube Package / Case: 84-LCC (J-Lead) Mounting Type: Surface Mount Programmable Type: In System Programmable (min 10K program/erase cycles) Number of Macrocells: 64 Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA) Delay Time tpd(1) Max: 10 ns Supplier Device Package: 84-PLCC (29.31x29.31) Voltage Supply - Internal: 4.5V ~ 5.5V Number of I/O: 64 DigiKey Programmable: Not Verified |
на замовлення 1384 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 120 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
CPLD - Complex Programmable Logic Devices CPLD 64 MACROCELL w/ISP STD PWR 5V |
ATF1504AS-10JU84 | Виробник : MICROCHIP |