ATF1504AS-7JX44
ATF1504AS-7JX44 Microchip Technology
Atmel-0950-CPLD-ATF1504AS(L)-Datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
CPLD - Complex Programmable Logic Devices CPLD Com. Temp 44 PLCC, 5V-7NS
на замовлення 925 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: MICROCHIP - ATF1504AS-7JX44 - CPLD, EEPROM, 64 Macrocells, 32 I/O(s), LCC, 44 Pin(s), 7, tariffCode: 85423990, CPLD-Typ: EEPROM, Anzahl der Makrozellen: 64Macrocells, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Prozesstechnologie: -, Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 32I/O(s), isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: LCC, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: 0°C, euEccn: NLR, Geschwindigkeitsklasse: 7, Anzahl der Pins: 44Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 70°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Programmable Type: In System Programmable (min 10K program/erase cycles)
Number of Macrocells: 64
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Delay Time tpd(1) Max: 7.5 ns
Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6)
Voltage Supply - Internal: 4.75V ~ 5.25V
Part Status: Active
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 212 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
ATF1504AS-7JX44 Виробник : MICROCHIP doc0950.pdf Description: MICROCHIP - ATF1504AS-7JX44 - CPLD, EEPROM, 64 Macrocells, 32 I/O(s), LCC, 44 Pin(s), 7
tariffCode: 85423990
CPLD-Typ: EEPROM
Anzahl der Makrozellen: 64Macrocells
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: LCC
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: 0°C
euEccn: NLR
Geschwindigkeitsklasse: 7
Anzahl der Pins: 44Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 70°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 21 шт:
Мінімальне замовлення: 2
ATF1504AS-7JX44 ATF1504AS-7JX44 Виробник : Microchip Technology atmel-0950-cpld-atf1504asl-datasheet.pdf CPLD ATF1500 Family 1.5K Gates 64 Macro Cells 125MHz 5V 44-Pin PLCC Tube
товару немає в наявності