ATF1504AS-10JU44
ATF1504AS-10JU44 Microchip Technology
Atmel-0950-CPLD-ATF1504AS(L)-Datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC CPLD 64MC 10NS 44PLCC
Packaging: Tube
Package / Case: 44-LCC (J-Lead)
Mounting Type: Surface Mount
Programmable Type: In System Programmable (min 10K program/erase cycles)
Number of Macrocells: 64
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Delay Time tpd(1) Max: 10 ns
Supplier Device Package: 44-PLCC (16.6x16.6)
Voltage Supply - Internal: 4.5V ~ 5.5V
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 696 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIP - ATF1504AS-10JU44 - CPLD, EEPROM, 64 Macrocells, 32 I/O(s), LCC, 44 Pin(s), 10, tariffCode: 85423990, CPLD-Typ: EEPROM, Anzahl der Makrozellen: 64Macrocells, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Prozesstechnologie: -, Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 32I/O(s), isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: LCC, MSL: MSL 2 - 1 Jahr, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Geschwindigkeitsklasse: 10, Anzahl der Pins: 44Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATF1504AS-10JU44 ATF1504AS-10JU44 Виробник : MICROCHIP doc0950.pdf Description: MICROCHIP - ATF1504AS-10JU44 - CPLD, EEPROM, 64 Macrocells, 32 I/O(s), LCC, 44 Pin(s), 10
tariffCode: 85423990
CPLD-Typ: EEPROM
Anzahl der Makrozellen: 64Macrocells
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Prozesstechnologie: -
Anzahl benutzerdefinierter I/Os: 32I/O(s)
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: LCC
MSL: MSL 2 - 1 Jahr
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Geschwindigkeitsklasse: 10
Anzahl der Pins: 44Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 195 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ATF1504AS-10JU44 ATF1504AS-10JU44 Виробник : Microchip Technology atmel0950cpldatf1504as28l29datasheet.pdf CPLD ATF1500Family 1.5KGates 64Macro Cells 100MHz 5V 44-Pin PLCC Tube
на замовлення 621 шт:
Мінімальне замовлення: 27
на замовлення 16 шт:
на замовлення 18 шт:
на замовлення 18 шт:
ATF1504AS10JU44 Виробник : ATMEL
на замовлення 100 шт:
ATF1504AS-10JU44 Виробник : ATMEL Atmel-0950-CPLD-ATF1504AS(L)-Datasheet.pdf 06+/07+
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
ATF1504AS-10JU44 ATF1504AS-10JU44 Виробник : Microchip Technology Atmel-0950-CPLD-ATF1504AS(L)-Datasheet.pdf CPLD - Complex Programmable Logic Devices CPLD 64 MACROCELL w/ISP STD PWR 5V