ATNR5040M2R2MT
ATNR5040M2R2MT Arlitech Electronic Corp.
ATNR_M.pdf
Виробник: Arlitech Electronic Corp.
Description: SMD POWER INDUCTORS 5040 2.2UH 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2020 (5050 Metric)
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 27mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5.7A
Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2020
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
на замовлення 1025 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTORS 5040 2.2UH 2, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2020 (5050 Metric), Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 27mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5.7A, Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2020, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Інші пропозиції ATNR5040M2R2MT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATNR5040M2R2MT ATNR5040M2R2MT Виробник : Arlitech Electronic Corp. ATNR_M.pdf Description: SMD POWER INDUCTORS 5040 2.2UH 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 2020
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A