ATNR6020220MT
ATNR6020220MT Arlitech Electronic Corp.
ATNR6020220MT.pdf
Виробник: Arlitech Electronic Corp.
Description: SMD POWER INDUCTORS 6020 22UH 20
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.4A
Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn)
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.078" (2.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
на замовлення 1459 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTORS 6020 22UH 20, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.4A, Material - Core: Nickel Zinc Ferrite (NiZn), Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.078" (2.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції ATNR6020220MT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATNR6020220MT ATNR6020220MT Виробник : Arlitech Electronic Corp. ATNR6020220MT.pdf Description: SMD POWER INDUCTORS 6020 22UH 20
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 2424
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A