ATNR6028MH100MT
ATNR6028MH100MT Arlitech Electronic Corp.
ATNR%20MH%20Series%20Spec
Виробник: Arlitech Electronic Corp.
Description: SMD POWER INDUCTORS 6028 10UH 20
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 84.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.9A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.110" (2.79mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A
на замовлення 1136 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SMD POWER INDUCTORS 6028 10UH 20, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 84.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.9A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.110" (2.79mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.9 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATNR6028MH100MT ATNR6028MH100MT Виробник : Arlitech Electronic Corp. ATNR%20MH%20Series%20Spec Description: SMD POWER INDUCTORS 6028 10UH 20
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Wirewound
Supplier Device Package: 2424
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.9 A