Продукція > ATM > ATTINY13-20PI
ATTINY13-20PI ATM
2535S.pdf
Виробник: ATM
07+;
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Speed: 20MHz, Program Memory Size: 1KB (512 x 16), RAM Size: 64 x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, EEPROM Size: 64 x 8, Core Processor: AVR, Data Converters: A/D 4x10b, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V, Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 8-PDIP, Part Status: Obsolete, Number of I/O: 6, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ATTINY13-20PI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ATTINY1320PI Виробник : ATMEL
на замовлення 1000 шт:
ATtiny13-20PI ATtiny13-20PI
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Atmel 2535S.pdf Мікросхеми > Мікроконтролери
Тип корпуса: PDIP-8
Короткий опис: 8-bit AVR MK, 20МГц, 1Kb Flash
Живлення, В: 2,7...5,5 V
Робоча температура, °С: -40…+85°C
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 1KB (512 x 16)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 8-PDIP
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 6
DigiKey Programmable: Not Verified
ATTINY13-20PI ATTINY13-20PI Виробник : Microchip Technology 2535s-1180250.pdf 8-bit Microcontrollers - MCU AVR 1K FLASH 64B EE 64B SRAM ADC 5V