ATTINY13-20PU
ATTINY13-20PU Microchip Technology
doc2535.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Speed: 20MHz
Program Memory Size: 1KB (512 x 16)
RAM Size: 64 x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 2.7V ~ 5.5V
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 8-PDIP
Part Status: Active
Number of I/O: 6
DigiKey Programmable: Verified
на замовлення 674 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIP - ATTINY13-20PU - 8-Bit-MCU, leistungsstark, energiesparend, AVR ATtiny Family ATtiny13 Series Microcontrollers, AVR, tariffCode: 85423190, rohsCompliant: YES, ADC-Auflösung: 10 Bit, IC-Montage: Durchsteckmontage, Bausteinkern: AVR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: DIP, MSL: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, ADC-Kanäle: 4Kanäle, Programmspeichergröße: 1KB, Versorgungsspannung, min.: 2.7V, Betriebsfrequenz, max.: 20MHz, euEccn: NLR, MCU-Familie: AVR ATtiny, RAM-Speichergröße: 64Byte, MCU-Baureihe: ATtiny13, Anzahl der Ein-/Ausgänge: 6I/O(s), Anzahl der Pins: 8Pin(s), Produktpalette: AVR ATtiny Family ATtiny13 Series Microcontrollers, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 5.5V, Schnittstellen: SPI, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: IC: AVR microcontroller; DIP8; 1.8÷5.5VDC; Ext.inter: 6; Cmp: 1
Family: ATTINY
Interface: debugWIRE
Case: DIP8
Kind of package: tube
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Terminal pitch: 2.54mm
Number of external interrupts: 6
Quantity in set/package: 50pcs.
Memory: 64B EEPROM; 64B SRAM; 1kB FLASH
Operating frequency: 20MHz
Clock frequency: 20MHz
Kind of core: 8-bit
Integrated circuit features: PoR; watchdog
Type of integrated circuit: AVR microcontroller
на замовлення 124 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
на замовлення 764 шт:
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85423190
rohsCompliant: YES
ADC-Auflösung: 10 Bit
IC-Montage: Durchsteckmontage
Bausteinkern: AVR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: DIP
MSL: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
ADC-Kanäle: 4Kanäle
Programmspeichergröße: 1KB
Versorgungsspannung, min.: 2.7V
Betriebsfrequenz, max.: 20MHz
euEccn: NLR
MCU-Familie: AVR ATtiny
RAM-Speichergröße: 64Byte
MCU-Baureihe: ATtiny13
Anzahl der Ein-/Ausgänge: 6I/O(s)
Anzahl der Pins: 8Pin(s)
Produktpalette: AVR ATtiny Family ATtiny13 Series Microcontrollers
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Schnittstellen: SPI
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 7
ATTINY13-20PU ATTINY13-20PU Виробник : Microchip Technology doc2535.pdf MCU 8-bit AVR RISC 1KB Flash 3.3V/5V 8-Pin PDIP W Tube
Мінімальне замовлення: 79
на замовлення 119 шт:
Мінімальне замовлення: 65
ATtiny13-20PU ATtiny13-20PU
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Atmel doc2535.pdf Мікросхеми > Мікроконтролери
Робоча температура, °С: -40…+85°C
товару немає в наявності
товару немає в наявності