ATZB-24-B0R
ATZB-24-B0R Microchip Technology
atmel-8226-zigbit-2.4ghz-wireless-modules-atzb-24-a2b0_datasheet.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4 SMA SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: PCB Module
Sensitivity: -101dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Power - Output: 3dBm
Data Rate: 250kbps
Protocol: Zigbee®
Current - Receiving: 21.8mA
Current - Transmitting: 20.8mA
Antenna Type: Antenna Not Included, SMA
Utilized IC / Part: AT86RF230
RF Family/Standard: 802.15.4
Serial Interfaces: I²C, JTAG, SPI, UART, USART
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4 SMA SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: PCB Module, Sensitivity: -101dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V, Power - Output: 3dBm, Data Rate: 250kbps, Protocol: Zigbee®, Current - Receiving: 21.8mA, Current - Transmitting: 20.8mA, Antenna Type: Antenna Not Included, SMA, Utilized IC / Part: AT86RF230, RF Family/Standard: 802.15.4, Serial Interfaces: I²C, JTAG, SPI, UART, USART, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ATZB-24-B0R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: PCB Module
Sensitivity: -101dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.6V
Power - Output: 3dBm
Data Rate: 250kbps
Protocol: Zigbee®
Current - Receiving: 21.8mA
Current - Transmitting: 20.8mA