ATZB-A24-UFLR
ATZB-A24-UFLR Microchip Technology
doc8228.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Protocol: Zigbee®
Current - Receiving: 23mA
Current - Transmitting: 50mA
Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL
Utilized IC / Part: AT86RF230
RF Family/Standard: 802.15.4
Serial Interfaces: I²C, JTAG, SPI, UART, USART
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: PCB Module, Sensitivity: -104dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM, 8kB RAM, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Power - Output: 20dBm, Data Rate: 250kbps, Protocol: Zigbee®, Current - Receiving: 23mA, Current - Transmitting: 50mA, Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL, Utilized IC / Part: AT86RF230, RF Family/Standard: 802.15.4, Serial Interfaces: I²C, JTAG, SPI, UART, USART, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ATZB-A24-UFLR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Protocol: Zigbee®
Current - Receiving: 23mA
Current - Transmitting: 50mA
Utilized IC / Part: AT86RF230
RF Family/Standard: 802.15.4
товару немає в наявності
ATZB-A24-UFLR ATZB-A24-UFLR Виробник : Microchip Technology / Atmel atmel_doc8228-1180586.pdf Zigbee Modules (802.15.4) ZigBit Amp 2.4 GHz UFL