Продукція > KYOCERA AVX > AU00YD102KAG2A
AU00YD102KAG2A
AU00YD102KAG2A KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 1000PF 16V X5R 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Gold Flash Termination
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 16V X5R 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Gold Flash Termination, Voltage - Rated: 16V, Temperature Coefficient: X5R, Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 1000 pF.