Продукція > AVX > AU025A121JA72A
AU025A121JA72A
AU025A121JA72A AVX
AU-Series-1109227.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 120pF C0G 0402 5% Tol HI TEMP
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 120PF 50V NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: Gold Flash Termination, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.56mm), Capacitance: 120 pF.
Інші пропозиції AU025A121JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU025A121JA72A AU025A121JA72A Виробник : KYOCERA AVX AU-Series.pdf Description: CAP CER 120PF 50V NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: Gold Flash Termination
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.56mm)
Capacitance: 120 pF