Продукція > KYOCERA AVX > AU03ZC224KA76N
AU03ZC224KA76N
AU03ZC224KA76N KYOCERA AVX
AU-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Tolerance: ±10%
Features: Gold Flash Termination
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.22 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603, Tolerance: ±10%, Features: Gold Flash Termination, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.22 µF.
Інші пропозиції AU03ZC224KA76N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU03ZC224KA76N AU03ZC224KA76N Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .22uF X7R 0603 10% Tol HI TEMP
товару немає в наявності
AU03ZC224KA76N AU03ZC224KA76N Виробник : KYOCERA AVX AU_Series-3162391.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V .22uF X7R 0603 10% Tol HI TEMP