Продукція > KYOCERA AVX > AU055A150JA72A
AU055A150JA72A
AU055A150JA72A KYOCERA AVX
AU-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 15PF 50V NP0 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF C0G 0805 5% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU055A150JA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU055A150JA72A AU055A150JA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 15pF C0G 0805 5% Tol HI TEMP