Продукція > KYOCERA AVX > AU06YC475KA72A
AU06YC475KA72A KYOCERA AVX
AU_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 16V X7R 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X7R 1206 10% Tol HI TEMP.
Інші пропозиції AU06YC475KA72A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AU06YC475KA72A AU06YC475KA72A Виробник : AVX AU-Series-1109227.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X7R 1206 10% Tol HI TEMP
товару немає в наявності
AU06YC475KA72A AU06YC475KA72A Виробник : KYOCERA AVX AU_Series-3162391.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X7R 1206 10% Tol HI TEMP