Продукція > BOURNS INC. > AV14K1206201NIR3
AV14K1206201NIR3 Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: AV AUTO SERIES NISN 14V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 200 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.6J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 26.4 V
Varistor Voltage (Min): 21.6 V
Varistor Voltage (Typ): 24 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AV AUTO SERIES NISN 14V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 200 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.6J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 26.4 V, Varistor Voltage (Min): 21.6 V, Varistor Voltage (Typ): 24 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 1000 pF @ 1 kHz.