Продукція > TDK CORPORATION > AVR-M0603C120MTAAB
AVR-M0603C120MTAAB
AVR-M0603C120MTAAB TDK Corporation
vpd_varistors_avr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: VARISTOR 12V 1A 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 1 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.01J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 14.4 V
Varistor Voltage (Min): 9.6 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 7.5 V
Capacitance @ Frequency: 33 pF @ 1 kHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 12V 1A 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 1 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.01J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 14.4 V, Varistor Voltage (Min): 9.6 V, Varistor Voltage (Typ): 12 V, Maximum DC Volts: 7.5 V, Capacitance @ Frequency: 33 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVR-M0603C120MTAAB AVR-M0603C120MTAAB Виробник : TDK vpd_varistors_avr_en.pdf Varistors 23volts 1A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
AVR-M0603C120MTAAB AVR-M0603C120MTAAB Виробник : TDK Corporation vpd_varistors_avr_en.pdf Description: VARISTOR 12V 1A 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 1 A
Energy: 0.01J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 14.4 V
Varistor Voltage (Min): 9.6 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 7.5 V