Продукція > TDK CORPORATION > AVR-M1608C120MT2AB
AVR-M1608C120MT2AB
AVR-M1608C120MT2AB TDK Corporation
vpd_varistors_avr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: VARISTOR 12V 15A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 15 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.06J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 14.4 V
Varistor Voltage (Min): 9.6 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 7.5 V
Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 12V 15A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 15 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.06J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 14.4 V, Varistor Voltage (Min): 9.6 V, Varistor Voltage (Typ): 12 V, Maximum DC Volts: 7.5 V, Capacitance @ Frequency: 400 pF @ 1 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVR-M1608C120MT2AB AVR-M1608C120MT2AB Виробник : TDK vpd_varistors_avr_en.pdf Varistors 0603 12V 15A 400pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
AVR-M1608C120MT2AB AVR-M1608C120MT2AB Виробник : TDK Corporation vpd_varistors_avr_en.pdf Description: VARISTOR 12V 15A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 15 A
Energy: 0.06J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 14.4 V
Varistor Voltage (Min): 9.6 V
Varistor Voltage (Typ): 12 V
Maximum DC Volts: 7.5 V