Продукція > TDK CORPORATION > AVRM1608C270KT221M
AVRM1608C270KT221M
AVRM1608C270KT221M TDK Corporation
vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: VARISTOR 27V 56A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 56 A
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 19 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - AVRM1608C270KT221M - TVS-Varistor, 19 V, AVRM, 52 V, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Nennspannung V AC: -, Nennspannung, V DC: 19V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 52V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200, Spitzenenergie (10/1000us): 0.1J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 40A, Produktpalette: AVRM, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVRM1608C270KT221M AVRM1608C270KT221M Виробник : TDK 2921075.pdf Description: TDK - AVRM1608C270KT221M - TVS-Varistor, 19 V, AVRM, 52 V, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 19V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 52V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q200
Spitzenenergie (10/1000us): 0.1J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 40A
Produktpalette: AVRM
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 588 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
AVRM1608C270KT221M AVRM1608C270KT221M Виробник : TDK Corporation vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf Description: VARISTOR 27V 56A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 56 A
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 19 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 31
AVRM1608C270KT221M AVRM1608C270KT221M Виробник : TDK vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf Varistors 220pF 19VDC 0603 AEC-Q200, LIN_CXPI
Мінімальне замовлення: 32
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: -
Nennspannung, V DC: 19V
euEccn: NLR
Produktpalette: AVRM
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 588 шт:
Мінімальне замовлення: 64
AVR-M1608C270KT221M AVR-M1608C270KT221M Виробник : TDK pd_automotive_varistors_avr_en-1140187.pdf Varistors 27V 220pF 19VDC 0603 CXPI, AEC-Q200