Продукція > TDK CORPORATION > AVR-M1608C270KT6AB
AVR-M1608C270KT6AB
AVR-M1608C270KT6AB TDK Corporation
vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: VARISTOR 27V 48A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 48 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 19 V
Capacitance @ Frequency: 430 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: VARISTOR 27V 48A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 48 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 30 V, Varistor Voltage (Min): 24 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum DC Volts: 19 V, Capacitance @ Frequency: 430 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVR-M1608C270KT6AB AVR-M1608C270KT6AB Виробник : TDK Corporation vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf Description: VARISTOR 27V 48A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 48 A
Energy: 0.1J
Grade: Automotive
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 19 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
AVR-M1608C270KT6AB AVR-M1608C270KT6AB Виробник : TDK vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf Varistors 0603 27V 48A 430pF AEC-Q200