Продукція > TDK CORPORATION > AVR-M1608C270KTACB
AVR-M1608C270KTACB
AVR-M1608C270KTACB TDK Corporation
vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: VARISTOR 27V 10A 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 10 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.05J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 19 V
Capacitance @ Frequency: 60 pF @ 1 kHz
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VARISTOR 27V 10A 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Current - Surge: 10 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.05J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 30 V, Varistor Voltage (Min): 24 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum DC Volts: 19 V, Capacitance @ Frequency: 60 pF @ 1 kHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVR-M1608C270KTACB AVR-M1608C270KTACB Виробник : TDK Corporation vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf Description: VARISTOR 27V 10A 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Current - Surge: 10 A
Energy: 0.05J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 30 V
Varistor Voltage (Min): 24 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 19 V