Продукція > TDK CORPORATION > AVR-M2012C220KT6AB
AVR-M2012C220KT6AB
AVR-M2012C220KT6AB TDK Corporation
vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: VARISTOR 22V 100A 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.3J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 kHz
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: VARISTOR 22V 100A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.3J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 800 pF @ 1 kHz, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVR-M2012C220KT6AB AVR-M2012C220KT6AB Виробник : TDK vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf Varistors 0805 22V 100A 800pF AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
AVR-M2012C220KT6AB AVR-M2012C220KT6AB Виробник : TDK Corporation vpd_automotive_varistors_avr_en.pdf Description: VARISTOR 22V 100A 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 100 A
Energy: 0.3J
Grade: Automotive
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum DC Volts: 16 V