AVR128DA64-E/PT
AVR128DA64-E/PT Microchip Technology
AVR128DA28-32-48-64-Data-Sheet-DS40002183.pdf
Виробник: Microchip Technology
8-bit Microcontrollers - MCU 128KB, 16KB RAM, 64p, 24MHz, 12b ADC, 3xComp, PTC, 3xZCD, DAC, UART, SPI, TWI
на замовлення 7252 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MICROCHIP - AVR128DA64-E/PT - 8-Bit-MCU, AVR-DA Family AVR128DA Series Microcontrollers, AVR, 24 MHz, 128 KB, 64 Pin(s), TQFP, tariffCode: 85423190, rohsCompliant: YES, ADC-Auflösung: 12 Bit, IC-Montage: Oberflächenmontage, Bausteinkern: AVR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, isCanonical: Y, IC-Gehäuse / Bauform: TQFP, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, ADC-Kanäle: 22Kanäle, Programmspeichergröße: 128KB, Versorgungsspannung, min.: 1.8V, Betriebsfrequenz, max.: 24MHz, euEccn: NLR, MCU-Familie: AVR-DA, RAM-Speichergröße: 16KB, MCU-Baureihe: AVR128DA, Anzahl der Ein-/Ausgänge: 55I/O(s), Anzahl der Pins: 64Pin(s), Produktpalette: AVR-DA Family AVR128DA Series Microcontrollers, productTraceability: No, Versorgungsspannung, max.: 5.5V, Schnittstellen: I2C, SPI, USART, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVR128DA64-E/PT AVR128DA64-E/PT Виробник : MICROCHIP MCHP-S-A0010083098-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: MICROCHIP - AVR128DA64-E/PT - 8-Bit-MCU, AVR-DA Family AVR128DA Series Microcontrollers, AVR, 24 MHz, 128 KB, 64 Pin(s), TQFP
tariffCode: 85423190
rohsCompliant: YES
ADC-Auflösung: 12 Bit
IC-Montage: Oberflächenmontage
Bausteinkern: AVR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
IC-Gehäuse / Bauform: TQFP
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
ADC-Kanäle: 22Kanäle
Programmspeichergröße: 128KB
Versorgungsspannung, min.: 1.8V
Betriebsfrequenz, max.: 24MHz
euEccn: NLR
MCU-Familie: AVR-DA
RAM-Speichergröße: 16KB
MCU-Baureihe: AVR128DA
Anzahl der Ein-/Ausgänge: 55I/O(s)
Anzahl der Pins: 64Pin(s)
Produktpalette: AVR-DA Family AVR128DA Series Microcontrollers
productTraceability: No
Versorgungsspannung, max.: 5.5V
Schnittstellen: I2C, SPI, USART
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 292 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tray
Package / Case: 64-TQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 24MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 16K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
EEPROM Size: 512 x 8
Core Processor: AVR
Data Converters: A/D 22x12b; D/A 1x10b
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.8V ~ 5.5V
Connectivity: I2C, SPI, UART/USART
Peripherals: Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 64-TQFP (10x10)
Part Status: Active
Number of I/O: 55
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 651 шт:
Мінімальне замовлення: 2
AVR128DA64-E/PT AVR128DA64-E/PT Виробник : Microchip Technology avr128da28-32-48-64-data-sheet-ds40002183.pdf MCU 8-bit AVR RISC 128KB Flash 2.5V/3.3V/5V 64-Pin TQFP Tray
на замовлення 470 шт:
Мінімальне замовлення: 65
AVR128DA64-E/PT
Додати до обраних Обраний товар
AVR128DA28-32-48-64-DataSheet-DS40002183B.pdf Мікросхеми > Мікроконтролери
товару немає в наявності
товару немає в наявності