Продукція > VISHAY > AVT05006E10R00KE
AVT05006E10R00KE
AVT05006E10R00KE Vishay
avt.pdf
Виробник: Vishay
Res Wirewound 10 Ohm 10% 50W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ADJ PWR RES 10 OHM 50W CHAS MT, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular, Adjustment Type: Slide, Mounting Type: Chassis Mount, Diameter: 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm), Length: 4.016" (102.00mm), Termination: Solder Lug, Part Status: Active, Resistance: 10 Ohms, Power (Watts): 50 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVT05006E10R00KE AVT05006E10R00KE Виробник : Vishay Huntington Electric Inc. avt.pdf Description: ADJ PWR RES 10 OHM 50W CHAS MT
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, 3 Lead, Tubular
Adjustment Type: Slide
Mounting Type: Chassis Mount
Diameter: 0.559" OD, 0.311" ID (14.20mm x 7.90mm)
Length: 4.016" (102.00mm)
Termination: Solder Lug
Part Status: Active
Resistance: 10 Ohms
Power (Watts): 50 W
товару немає в наявності
AVT05006E10R00KE AVT05006E10R00KE Виробник : Vishay / Dale avt.pdf Wirewound Resistors - Chassis Mount 50watts 10ohms 10%