AW24TH-U-SM
AW24TH-U-SM Artaflex Inc.
DS-120-0013-Rev-2_5.pdf
Виробник: Artaflex Inc.
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL SMD
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Sensitivity: -105dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 256kB Flash, 8kB RAM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Power - Output: 24.2dBm
Data Rate: 250kbps
Protocol: Zigbee®
Current - Receiving: 24mA
Current - Transmitting: 29mA
Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL
RF Family/Standard: 802.15.4
Serial Interfaces: SPI, UART
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL SMD, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Sensitivity: -105dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 256kB Flash, 8kB RAM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Power - Output: 24.2dBm, Data Rate: 250kbps, Protocol: Zigbee®, Current - Receiving: 24mA, Current - Transmitting: 29mA, Antenna Type: Antenna Not Included, U.FL, RF Family/Standard: 802.15.4, Serial Interfaces: SPI, UART, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції AW24TH-U-SM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AW24TH-U-SM AW24TH-U-SM Виробник : Artaflex ds-120-0013-rev-2_5.pdf 802.15.4 SOC 2480MHz 115.2Kbps 24-Pin SMD Module