Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWCM0016100862NJ00
AWCM0016100862NJ00
AWCM0016100862NJ00 PULSE ELECTRONICS
AWCM0016100862NJ00
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCM0016100862NJ00 - Drahtgewickelte Induktivität, 62 nH, 0.51 ohm, 2.3 GHz, 280 mA, AWCM Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.82mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 62nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.51ohm
Eigenresonanzfrequenz: 2.3GHz
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 280mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.02mm
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCM0016100862NJ00 - Drahtgewickelte Induktivität, 62 nH, 0.51 ohm, 2.3 GHz, 280 mA, AWCM Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.82mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 62nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.51ohm, Eigenresonanzfrequenz: 2.3GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 280mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AWCM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.02mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
AWCM0016100862NJ00 AWCM0016100862NJ00 Виробник : PULSE ELECTRONICS AWCM0016100862NJ00 Description: PULSE ELECTRONICS - AWCM0016100862NJ00 - Drahtgewickelte Induktivität, 62 nH, 0.51 ohm, 2.3 GHz, 280 mA, AWCM Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.82mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 62nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.51ohm
Eigenresonanzfrequenz: 2.3GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 280mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AWCM Series
Produktbreite: 1.02mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 62
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.040" W (1.60mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm Max
Q @ Freq: 38 @ 200MHz
Frequency - Self Resonant: 2.3GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 62 nH
Current Rating (Amps): 280 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 38 @ 200MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 62 nH
Current Rating (Amps): 280 mA