Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWCM001610087N5J00
AWCM001610087N5J00
AWCM001610087N5J00 PULSE ELECTRONICS
AWCM001610087N5J00
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCM001610087N5J00 - Drahtgewickelte Induktivität, 7.5 nH, 0.082 ohm, 6 GHz, 750 mA, AWCM Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.82mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 7.5nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.082ohm
Eigenresonanzfrequenz: 6GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 750mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AWCM Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.02mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCM001610087N5J00 - Drahtgewickelte Induktivität, 7.5 nH, 0.082 ohm, 6 GHz, 750 mA, AWCM Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.82mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 7.5nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.082ohm, Eigenresonanzfrequenz: 6GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 750mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AWCM Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.02mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.040" W (1.60mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 82mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 7.5 nH
Current Rating (Amps): 750 mA