Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWCS001610083N3J00
AWCS001610083N3J00
AWCS001610083N3J00 PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_AWCS00161008_SERIES
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCS001610083N3J00 - Drahtgewickelte Induktivität, 3.3 nH, 0.045 ohm, 5.9 GHz, 700 mA, AWCS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.82mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3nH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.045ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.9GHz
isCanonical: N
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
productTraceability: No
Produktbreite: 1.02mm
на замовлення 3480 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCS001610083N3J00 - Drahtgewickelte Induktivität, 3.3 nH, 0.045 ohm, 5.9 GHz, 700 mA, AWCS Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.82mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 3.3nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 0.045ohm, Eigenresonanzfrequenz: 5.9GHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AWCS Series, productTraceability: No, Produktbreite: 1.02mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWCS001610083N3J00 AWCS001610083N3J00 Виробник : PULSE ELECTRONICS DATASHEET_AWCS00161008_SERIES Description: PULSE ELECTRONICS - AWCS001610083N3J00 - Drahtgewickelte Induktivität, 3.3 nH, 0.045 ohm, 5.9 GHz, 700 mA, AWCS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.82mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 3.3nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 0.045ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.9GHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AWCS Series
productTraceability: No
Produktbreite: 1.02mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 108
AWCS001610083N3J00 AWCS001610083N3J00 Виробник : Pulse Electronics DATASHEET_AWCS00161008_SERIES Description: FIXED IND 3.3NH 700MA 45 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.040" W (1.60mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 45mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.9GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 700 mA