Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWCS00161008R25J00
AWCS00161008R25J00
AWCS00161008R25J00 PULSE ELECTRONICS
AWCS00161008R25J00
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCS00161008R25J00 - Drahtgewickelte Induktivität, 250 nH, 3.55 ohm, 822 MHz, 120 mA, AWCS Series
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.82mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 250nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 5%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: -
DC-Widerstand, max.: 3.55ohm
Eigenresonanzfrequenz: 822MHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Keramik
DC-Nennstrom: 120mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: AWCS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.02mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - AWCS00161008R25J00 - Drahtgewickelte Induktivität, 250 nH, 3.55 ohm, 822 MHz, 120 mA, AWCS Series, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.82mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 250nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 5%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: -, DC-Widerstand, max.: 3.55ohm, Eigenresonanzfrequenz: 822MHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Keramik, DC-Nennstrom: 120mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: AWCS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 1.02mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.040" W (1.60mm x 1.02mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.55Ohm Max
Q @ Freq: 25 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 822MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 250 nH
Current Rating (Amps): 120 mA