Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVF00252010100M00
AWVF00252010100M00
AWVF00252010100M00 Pulse Electronics
AWVF00252010100M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 535mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 535mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 535mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA