Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVF00252012100M00
AWVF00252012100M00
AWVF00252012100M00 Pulse Electronics
AWVF00252012100M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 10UH 700MA 385MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 385mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 880mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 700MA 385MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 385mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 880mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWVF00252012100M00 AWVF00252012100M00 Виробник : Pulse Electronics AWVF00252012100M00 Description: FIXED IND 10UH 700MA 385MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 385mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 700 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
AWVF00252012100M00 AWVF00252012100M00 Виробник : Pulse Electronics AWVF_Series.pdf Power Inductors - SMD 10uH AEC-Q200