Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVF002520122R2M00
AWVF002520122R2M00
AWVF002520122R2M00 Pulse Electronics
AWVF002520122R2M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.8A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.8A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.049" (1.25mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 80mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1008
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A