Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVF00404015220M00
AWVF00404015220M00
AWVF00404015220M00 Pulse Electronics
AWVF_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 10uH AEC-Q200
на замовлення 986 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 850MA 400MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 720mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 850 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWVF00404015220M00 AWVF00404015220M00 Виробник : Pulse Electronics AWVF00404015220M00 Description: FIXED IND 22UH 850MA 400MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 720mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 850 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 400mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 850 mA