Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS00404018150M00
AWVS00404018150M00
AWVS00404018150M00 Pulse Electronics
AWVS00404018150M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 15UH 900MA 250 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 900mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 900 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 900MA 250 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 900mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 900 mA.