Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS004040184R7M00
AWVS004040184R7M00
AWVS004040184R7M00 Pulse Electronics
AWVS004040184R7M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 90 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
на замовлення 8800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 800
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 90 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWVS004040184R7M00 AWVS004040184R7M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS004040184R7M00 Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 90 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 90mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.7 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
AWVS004040184R7M00 AWVS004040184R7M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS_Series-2943951.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH AEC-Q200