Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS00505020220M00
AWVS00505020220M00
AWVS00505020220M00 Pulse Electronics
AWVS00505020220M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 1A 260 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 260mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 1A 260 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 260mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWVS00505020220M00 AWVS00505020220M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS00505020220M00 Description: FIXED IND 22UH 1A 260 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 260mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
AWVS00505020220M00 AWVS00505020220M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS_Series-2943951.pdf Power Inductors - SMD 22uH AEC-Q200