Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS00606028101M00
AWVS00606028101M00
AWVS00606028101M00 Pulse Electronics
AWVS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 100uH AEC-Q200
на замовлення 4814 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 800MA 600MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 820mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWVS00606028101M00 AWVS00606028101M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS00606028101M00 Description: FIXED IND 100UH 800MA 600MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 820mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 800 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 600mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 800 mA