Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS00606045102M00
AWVS00606045102M00
AWVS00606045102M00 Pulse Electronics
AWVS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
на замовлення 1718 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2424 (6060 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6Ohm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 360mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2424, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 190 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2424 (6060 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 360mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2424
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 190 mA
на замовлення 358 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 6Ohm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2424
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 190 mA