Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS00606045680M00
AWVS00606045680M00
AWVS00606045680M00 Pulse Electronics
AWVS00606045680M00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 68UH 1A 330 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 330mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1A 330 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 330mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWVS00606045680M00 AWVS00606045680M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS00606045680M00 Description: FIXED IND 68UH 1A 330 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 330mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
AWVS00606045680M00 AWVS00606045680M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS_Series.pdf Power Inductors - SMD 68uH RDC=330mOhms 1.6A AEC-Q200