Продукція > PULSE ELECTRONICS > AWVS00808040330M00
AWVS00808040330M00
AWVS00808040330M00 Pulse Electronics
AWVS_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Power Inductors - SMD 33uH AEC-Q200
на замовлення 3449 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 2A 110 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AWVS00808040330M00 AWVS00808040330M00 Виробник : Pulse Electronics AWVS00808040330M00 Description: FIXED IND 33UH 2A 110 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2 A
на замовлення 417 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 2 A