Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01F080VABBR300
AX01F080VABBR300
AX01F080VABBR300 JAE Electronics
topics_id=89638&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020100814261668254109
Виробник: JAE Electronics
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 80
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.484" (12.29mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 239 шт:
Написати відгук
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 80, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.484" (12.29mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX01F080VABBR300 AX01F080VABBR300 Виробник : JAE Electronics JAE_Electronics_10282019_AX01-1813551.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors Floating Side B2B Connector, 80pos Straight, SMT
на замовлення 245 шт:
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)