Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01F100VABBR300
AX01F100VABBR300
AX01F100VABBR300 JAE Electronics
topics_id=96479&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020100814261668254109
Виробник: JAE Electronics
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 80
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.484" (12.29mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 268 шт:
Написати відгук
Description: FLOATING SIDE B2B CONNECTOR, 80, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.484" (12.29mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
AX01F100VABBR300 AX01F100VABBR300 Виробник : JAE Electronics topics_id=96479&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020100814261668254109 Board to Board & Mezzanine Connectors Floating Side B2B Connector 100pos Str