Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01F140VABBR300
AX01F140VABBR300
AX01F140VABBR300 JAE Electronics
JAE_Electronics_F_VABB-3075676.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STR 140 POS
на замовлення 178 шт:
Написати відгук
Description: CONN FLOATING SIDE STR 140 POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 140, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.484" (12.29mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 14mm, 16mm, 24mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX01F140VABBR300 AX01F140VABBR300 Виробник : JAE Electronics topics_id=98264&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909 Description: CONN FLOATING SIDE STR 140 POS
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.484" (12.29mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 14mm, 16mm, 24mm