Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01R030VABBR600
AX01R030VABBR600
AX01R030VABBR600 JAE Electronics
topics_id=96480&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020100814261668254109
Виробник: JAE Electronics
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 30 POS
Features: Board Guide, Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 142 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 30 POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX01R030VABBR600 AX01R030VABBR600 Виробник : JAE Electronics topics_id=96480&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020100814261668254109 Board to Board & Mezzanine Connectors Rigid Side B2B Connector, 30pos Str
на замовлення 369 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
AX01R030VABBR600 AX01R030VABBR600 Виробник : JAE Electronics topics_id=96480&ext_no=06&index=0&_lang=en&v=2020100814261668254109 Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 30 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.025" (0.64mm)