Продукція > JAE ELECTRONICS > AX01R080VANBR200
AX01R080VANBR200
AX01R080VANBR200 JAE Electronics
?topics_id=90946&ext_no=04&_lang=en&v=2020100814261668254109
Виробник: JAE Electronics
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 80 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.654" (16.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 8mm ~ 30mm
Number of Rows: 2
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 80 POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.654" (16.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 8mm ~ 30mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AX01R080VANBR200 AX01R080VANBR200 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=90946&ext_no=04&_lang=en&v=2020100814261668254109 Board to Board & Mezzanine Connectors Rigid Side B2B Connector, 80 Pos.
на замовлення 386 шт:
Кількість Ціна
AX01R080VANBR200 AX01R080VANBR200 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=90946&ext_no=04&_lang=en&v=2020100814261668254109 Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 80 POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)